PostHeaderIcon Wyjazd na kolonie letnie.

Wyjazd dziecka na kolonie.

Zbliżający się koniec roku szkolnego oznacza dla niektórych dzieci wyjazd na atrakcyjne kolonie, obozy. Rodzice rezerwują oferty wakacyjne aby wynagrodzić swoim dzieciom trud włożony w całoroczną naukę w szkołach. Szukacie wspólnie na stronach internetowych ofert biur podróży dotyczących wakacji letnich dla dzieci.

Jaką ofertę kolonii letnich wybrać?

Kolonie letnie to wyjazdy dla dzieci w przedziale wiekowym od 7-13 lat. Są to wyjazdy organizowane zazwyczaj na terenie naszego kraju. Mamy do wyboru przykładowe oferty wyjazdów:

  • kolonie nad morzem,
  • kolonie w górach,
  • kolonie na Mazurach.
  • kolonie nad morzem

Programy tematyczne na koloniach letnich – zabawy na wzór przygód ze znanym bohaterem książki lub filmu, kolonie taneczne, rekreacyjne, sportowe, survivalowe i wiele innych. Wszystko zależy od pomysłu organizatora czyli biura podróży.

Organizator letniego wypoczynku na koloniach dla dzieci (biuro podróży)

Wybierając organizatora letniego wypoczynku dla naszego dziecka musimy zwrócić szczególną uwagę na wybór odpowiedniego biura podróży. Warto rezerwować kolonie u biur podróży znanych, renomowanych firm, które istnieją na rynku turystycznym od kilkunastu lat i mają doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci i młodzieży. Każde biuro podróży musi zapewnić:

  • transport (autokar, pociąg, możliwy jest też dojazd własny na miejsce)
  • wyżywienie standard to 3 posiłki + podwieczorek
  • zakwaterowanie (przyzwoity standard ośrodka wypoczynkowego)
  • opieka wykwalifikowanej i doświadczonej kadry pedagogicznej
  • ubezpieczenie

Rezerwacja kolonii letnich w biurze podróży

Mamy możliwość zarezerwowania kolonii osobiście w biurze podróży lub przez Internet ze strony internetowej touroperatora. Druga opcja jest zdecydowanie najlepsza, najpopularniejsza ze względu na fakt, że bez wychodzenia z domu mamy możliwość zfinalizowania całego zamówienia. Należy jednak pamiętać o dokładnym przeczytaniu umowy i porównaniu jej z ofertą, sprawdzeniu świadczeń, zapoznaniu się z warunkami uczestnictwa.

Wszystkim małym kolonistom życzymy udanych wakacji!

 

Leave a Reply

*

Grudzień 2014
P W Ś C P S N
« sty    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Kolonie!
Szukaj